Konferencje Newsy Pod sliderem

27 konferencja ISSC 2022 już w maju

Ten tekst przeczytasz w 2 min.

27th International Student Scientific Conference odbędzie się w dniach 27-29 maja 2022 roku w Gdańsku. Na konferencji poruszone zostaną zagadnienia z wielu dziedzin medycyny z udziałem specjalistów zarówno z Polski, jak i innych krajów. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawują m.in. Evereth News i Forum Leczenia Ran.

ISSC jest coroczną konferencją organizowaną przez studentów Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego dla międzynarodowej społeczności akademickiej. Celem, który przyświeca organizatorom, jest stworzenie przestrzeni dla młodych naukowców, aby mogli przedstawić wyniki swojej pracy oraz odkrycia, których dokonali przed międzynarodową publicznością.

Kolejnym ważnym elementem wydarzenia jest możliwość zdobywania nowej wiedzy w oparciu o wystąpienia światowej sławy specjalistów z wielu dziedzin medycyny. Konferencja kierowana jest nie tylko do młodych lekarzy, ale także studentów medycyny i nauk medycznych.

Wydarzenia podczas 27th International Student Scientific Conference in Gdańsk

Organizatorzy konferencji przygotowali kilka paneli, które będą obejmować takie dziedziny jak interna, farmakologia, medycyna sportowa oraz nowoczesne techniki medyczne. To jednak nie jedyne tematy, które będą poruszane podczas wydarzenia. Sami organizatorzy zaznaczają, że każdy zainteresowany znajdzie coś, co spełni jego oczekiwania.

W trakcie konferencji wysłuchać będzie można wykładów prowadzonych przez światowej sławy specjalistów, wziąć udział w warsztatach, a także konkursach. Daje to szerokie pole nie tylko do pogłębiania swojej wiedzy, ale też przedstawienia innym uczestnikom dokonanych odkryć.

W poprzednich latach International Student Scientific Conference in Gdańsk gościło takich wybitnych specjalistów jak prof. Walter Sigenthaler (Uniwersytet w Zurychu), prof.

Martin A. Acquardo (Tufts University School of Medicine), prof. Lucedio Greci (University of Ancona).

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia można znaleźć na stronie ISSC (gumed.edu.pl).

Tutaj znajduje się link do wydarzenia ISSC 2022 na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.