Konferencje Newsy

Już za miesiąc konferencja z cyklu „Postępowanie z raną przewlekłą” w Pile. Zapraszamy do rejestracji

Ten tekst przeczytasz w < 1 min.

19 maja w Pile odbędzie się kolejna z cyklu bezpłatnych konferencji naukowo-szkoleniowych „Postępowanie z raną przewlekłą”. Wydarzenie organizowane jest pod honorowym patronatem Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych oraz Stowarzyszenia Naukowego Leczenia Ran. Serdecznie zapraszamy do rejestracji.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wejść na stronę http://postepowaniezrana.pl/rejestracja-pila/ i zarejestrować się. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Dlatego serdecznie zapraszamy do rejestracji.

Opiekunem naukowym cyklu jest dr hab. n. med. Marek Kucharzewski, Prezes Stowarzyszenia Naukowego Leczenia Ran. Organizatorami wydarzenia są wydawnictwo naukowe Evereth Publishing, Katedra i Zakład Anatomii Opisowej i Topograficznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Pile.

Po zakończeniu konferencji wszyscy uczestnicy otrzymają imienny certyfikat potwierdzający uczestnictwo w wydarzeniu. Wszelkie pytania w kontekście konferencji naukowo-szkoleniowej „Postępowanie z raną przewlekłą”, która odbędzie się 19 maja w Pile, można kierować do tamtejszej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych (tel.: +48 67 351 94 25 lub on-line na adres e-mail: oipippila@pro.onet.pl).

https://www.facebook.com/everethnews

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.