Rejestracja na IX Konferencję Polskiego Towarzystwa Pielęgniarstwa Ratunkowego już otwarta. Zapisz się!
Konferencje Newsy Pielęgniarki Pod sliderem Ratownictwo medyczne

Ostatnia szansa na rejestrację na IX Konferencję Polskiego Towarzystwa Pielęgniarstwa Ratunkowego w niższej cenie!

Ten tekst przeczytasz w 2 min.

Tylko do 31 marca 2022 r. istnieje możliwość rejestracji na IX Konferencję Polskiego Towarzystwa Pielęgniarstwa Ratunkowego w niżej cenie. Wydarzenie odbędzie się w dniach 1-3 czerwca 2022 r. w Hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem. Serdecznie zapraszamy do zapisów!

Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Pielęgniarstwa Ratunkowego odbędzie się pod hasłem przewodnim: „Wiedza ma moc!”. W programie wydarzenia przewidziano ciekawe wykłady, a także sesje warsztatowe oraz symulacje. Uczestnicy będą mieli szansę nabyć zarówno wiedzę teoretyczną, jak i umiejętności praktyczne.

Wydarzenie dla pielęgniarek ratunkowych i ratowników medycznych

– Wierzymy, że aktualna wiedza to najważniejsze narzędzie w walce o zdrowie i życie naszych pacjentów. Medycyna ratunkowa to dziedzina, która szybko i dynamicznie się rozwija, dlatego aktualizowanie i poszerzanie wiedzy jest absolutną koniecznością. Sukces leczenia w wielu przypadkach może zależeć od tego, czy znamy najnowsze wytyczne i zalecenia oraz czy potrafimy wykorzystać nowoczesne technologie. Profesjonalna, stale rozwijana wiedza ma moc ratowania życia – podkreślił w zaproszeniu na wydarzenie Marek Maślanka, Prezes Polskiego Towarzystwa Pielęgniarstwa Ratunkowego, Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego.

Ekspert dodał, że podczas wydarzenia poruszone zostaną najważniejsze zagadnienia związane z pracą na miejscu wypadku. Ponadto jak zaznaczył, ratowanie zdrowia i życia pacjentów wymaga współpracy zespołu specjalistów, dlatego udział w konferencji mogą wziąć nie tylko pielęgniarki ratunkowe, ale również ratownicy medyczni.

Niższa cena tylko do 31 marca

Organizatorzy na stronie wydarzenia informują, że rejestracja na konferencję w niższej cenie możliwa jest do 31 marca 2022 r. O wysokości opłaty konferencyjnej decyduje termin wpłaty, a nie data rejestracji. Dlatego istotne jest, by opłaty za udział dokonać z chwilą wypełniania formularza rejestracyjnego.

Patronat honorowy nad konferencją objęli m.in. prof. dr hab. n. med. Jarzy Robert Ładny, Konsultant Krajowy w dziedzinie Medycyny Ratunkowej, oraz dr n. med. Anna Małecka-Dubiela, Konsultant Krajowy w dziedzinie Pielęgniarstwa Ratunkowego.

Organizatorem wydarzenia jest wydawnictwo Evereth Publishing oraz Polskie Towarzystwo Pielęgniarstwa Ratunkowego. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły portale medyczne Evereth News, Forum Leczenia Ran, magazyn dla służb ratujących życie „Na Ratunek”, a także autorzy blogów: Pan Pielęgniarka, Paramedic Poland, Prehospital Blog, Intensywna Terapia Ratownictwo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.