Sprawdź terminy i zarejestruj się na wrześniowe konferencje z cyklu „Postępowanie z raną przewlekłą”!
Konferencje Newsy Pod sliderem

Ostatnie dni na rejestrację na konferencję z cyklu „Postępowanie z Raną Przewlekłą” w Poznaniu i Białymstoku!

Ten tekst przeczytasz w < 1 min.

W najbliższy czwartek – 22 września 2022 r. w Poznaniu i 27 września w Białymstoku odbędą się kolejne konferencje z cyklu „Postępowanie z Raną Przewlekłą”. Aby wziąć udział w wydarzeniach należy się zarejestrować. 

Zapisy na wydarzenia z cyklu „Postępowanie z Raną Przewlekłą” dostępne są na stronie: postepowaniezrana.pl.

Jednodniowa konferencja naukowo-szkoleniowa z cyklu „Postępowanie z Raną Przewlekłą” w Poznaniu odbędzie się w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 9:00. Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona.

Zarejestruj się na bezpłatną konferencję z cyklu „Postępowanie z raną przewlekłą” w Poznaniu!

 

Konferencja z cyklu „Postępowanie z Raną Przewlekłą” w Białymstoku odbędzie się w Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym im. L. Zamenhofa. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9:00. Pomimo tego, że udział w spotkaniu jest bezpłatny, aby wziąć udział należy się zarejestrować.

Zarejestruj się na bezpłatną konferencję z cyklu „Postępowanie z raną przewlekłą” w Białymstoku!

 

Więcej informacji dotyczących zarówno wrześniowych spotkań, jak również konferencji z cyklu, które odbędą się w październiku i listopadzie, dostępnych jest na stronie postepowaniezrana.pl.

Opiekunem naukowym cyklu konferencji jest dr hab. n. med. Marek Kucharzewski, Prezes Stowarzyszenia Naukowego Leczenia Ran, specjalista z zakresu chirurgii ogólnej, ekspert w dziedzinie leczenia ran, wykładowca, współorganizator prestiżowej ogólnopolskiej konferencji Forum Leczenia Ran.

Przeczytaj także: Zarejestruj się na konferencję z cyklu „Postępowanie z raną przewlekłą” w Chełmie!

https://www.facebook.com/everethnews

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.