Rejestracja na IX Konferencję Polskiego Towarzystwa Pielęgniarstwa Ratunkowego już otwarta. Zapisz się!
Konferencje Newsy Pod sliderem

Rejestracja na IX Konferencję Polskiego Towarzystwa Pielęgniarstwa Ratunkowego już otwarta. Zapisz się!

Ten tekst przeczytasz w 2 min.

W dniach 1-3 czerwca w Zakopanem odbędzie się IX Konferencja Polskiego Towarzystwa Pielęgniarstwa Ratunkowego. Hasło tegorocznego spotkania to „Wiedza ma moc!”. Jak zarejestrować się na wydarzenie?

IX Konferencja Polskiego Towarzystwa Pielęgniarstwa Ratunkowego skierowana jest do pielęgniarek/pielęgniarzy ratunkowych, ratowników medycznych, lekarzy, jak również przedstawicieli innych zawodów medycznych. Rejestracja na wydarzenie dostępna jest na stronie ptpr2022.pl.

– W programie konferencji przewidziano ciekawe wykłady, a także sesje warsztatowe oraz symulacje. Dzięki interdyscyplinarnej formie konferencji przekażemy uczestnikom zarówno wiedzę teoretyczną, jak i umiejętności praktyczne, a wszystko to z myślą o dobru pacjenta. Pamiętajmy, że ciągła edukacja to wyższa jakość opieki, a tym samym większa satysfakcja z wykonywanej pracy – czytamy na stronie wydarzenia.

Organizatorem spotkania są wydawnictwo Evereth Publishing i Polskie Towarzystwo Pielęgniarstwa Ratunkowego. Patronat honorowy nad konferencją pełni konsultant krajowy w dziedzinie Medycyny Ratunkowej prof. dr hab. n. med. Jerzy Robert Ładny oraz konsultant krajowy w dziedzinie Pielęgniarstwa Ratunkowego dr n. med. Anna Małecka-Dubiela.

– Wierzymy, że aktualna wiedza to najważniejsze narzędzie w walce o zdrowie i życie naszych pacjentów. Medycyna ratunkowa to dziedzina, która szybko i dynamicznie się rozwija, dlatego aktualizowanie i poszerzanie wiedzy jest absolutną koniecznością. Sukces leczenia w wielu przypadkach może zależeć od tego, czy znamy najnowsze wytyczne i zalecenia oraz czy potrafimy wykorzystać nowoczesne technologie. Profesjonalna, stale rozwijana wiedza ma moc ratowania życia – podkreślił w zaproszeniu na wydarzenie prezes Polskiego Towarzystwa Pielęgniarstwa Ratunkowego, przewodniczący Komitetu Organizacyjnego, Marek Maślanka.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły portale medyczne Evereth News i Forum Leczenia Ran. Serdecznie zapraszamy do zapisów!

https://www.facebook.com/everethnews

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.