Konferencje Newsy Pod sliderem

Ruszyły zapisy na konferencję „Postępowanie z raną przewlekłą” w Toruniu

Ten tekst przeczytasz w < 1 min.

21 kwietnia w Toruniu odbędzie się trzecia z tegorocznego cyklu bezpłatnych konferencji naukowo-szkoleniowych „Postępowanie z raną przewlekłą”. Wydarzenie organizowane jest pod honorowym patronatem Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych oraz Stowarzyszenia Naukowego Leczenia Ran. Serdecznie zapraszamy do rejestracji.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wejść na stronę http://postepowaniezrana.pl/rejestracja-torun/ i zarejestrować się. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Dlatego serdecznie zapraszamy do rejestracji.

Opiekunem naukowym cyklu jest dr hab. n. med. Marek Kucharzewski, Prezes Stowarzyszenia Naukowego Leczenia Ran. Organizatorem wydarzenia są wydawnictwo naukowe Evereth Publishing, Katedra i Zakład Anatomii Opisowej i Topograficznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Toruniu.

Po zakończeniu konferencji wszyscy uczestnicy otrzymają imienny certyfikat potwierdzający uczestnictwo w wydarzeniu. Wszelkie pytania w kontekście konferencji naukowo-szkoleniowej „Postępowanie z raną przewlekłą”, która odbędzie się 21 kwietnia w Toruniu, można kierować do tamtejszej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych (tel.: 56 62 100 22, e-mail: oipip@oipip.torun.pl).

https://www.facebook.com/everethnews

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.