Konferencje Newsy Pod sliderem

Weź udział w konkursie i wygraj bilety na I Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego!

Ten tekst przeczytasz w 2 min.

Wydawnictwo Evereth Publishing, organizator m.in. konferencji I Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego, ogłosiło konkurs w którym do wygrania są darmowe wejściówki na pierwszą edycję konferencji Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego. Wydarzenie odbędzie się w dniach 20-22 października 2022 r. w Zakopanem.

Konkurs polega na przesłaniu pracy naukowej do czasopisma „Pielęgniarstwo w Anestezjologii i Intensywnej Opiece”. Spośród wszystkich nadesłanych prac wybranych zostanie kilka najlepszych, a zwycięzcy otrzymają następujące nagrody:

  • dla Autorów 3 najlepszych prac naukowych: bezpłatny wstęp na Konferencję „I Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego” wraz z zakwaterowaniem i wyżywieniem w dniach 20–22.10.2022 r. w Hotelu Mercure Kasprowy oraz bezpłatny wstęp na 2 kolacje i wydarzenia towarzyszące Konferencji dla jednego (1) Autora każdej ze zwycięskich prac;
  • dla Autorów 3 wyróżnionych prac naukowych: bezpłatny wstęp na Konferencję „I Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego” w dniach 20–22.10.2022 r. w Hotelu Mercure Kasprowy dla jednego (1) Autora każdej z wyróżnionych prac;
  • dla Autorów pozostałych prac naukowych zakwalifikowanych do publikacji: roczna prenumerata czasopisma „Pielęgniarstwo w Anestezjologii i Intensywnej Opiece” dla jednego (1) Autora każdej z zakwalifikowanych prac.

Zgłoszenia konkursowe można przesyłać do 31.08.2022 r. Wyłonienie zwycięzców zostanie ogłoszone do dnia 19.09.2022 r. Jak podkreśla w regulaminie Organizator, „Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna będąca przedstawicielem zawodu medycznego, która zgłosi do Organizatora pracę naukową o charakterystyce spełniającej wymogi Konkursu, celem jej publikacji w czasopiśmie „Pielęgniarstwo w Anestezjologii i Intensywnej Opiece”. Ponadto jak zaznaczono, „zgłoszone prace naukowe muszą spełniać warunki i być zgodne z Procedurą Redakcyjną oraz Instrukcjami dla Autorów, dostępnymi na stronie internetowej Czasopisma”.

Co istotne, zgłoszenie pracy naukowej do udziału w Konkursie wymaga zamieszczenia w formularzu zgłoszeniowym następującej informacji: „Oświadczam, że zapoznałem/łam się i akceptuję Regulamin Konkursu” wraz z datą akceptacji Regulaminu. Zgłoszenie niezawierające powyższych informacji nie zostanie dopuszczone do Konkursu. Nagrody zostaną wyłonione przez Komisję Konkursową. 

Przewodniczącymi Komitetu Naukowego I Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego są dr n. med. i n. o zdr. Paweł Witt, Redaktor Naczelny czasopisma „Pielęgniarstwo w Anestezjologii i Intensywnej Opiece”, oraz mgr Małgorzata Jadczak, Sekretarz Redakcji pisma. Przewodniczącą Komitetu Organizacyjnego konferencji jest Prezes wydawnictwa Evereth Publishing, Mariola Piotrowska.

Organizatorami I Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego są wydawnictwo naukowe Evereth Publishing oraz Klinika Anestezjologii i Intensywnej Terapii dla Dzieci Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Link do strony konferencji I Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego.

 

https://www.facebook.com/everethnews

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.