Konferencje Newsy Pielęgniarki Pod sliderem

Zarejestruj się na I Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego – konferencję dedykowaną specjalistom anestezjologii i intensywnej terapii

Ten tekst przeczytasz w 2 min.

W dniach 20–22 października w Zakopanem odbędzie się I Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego. Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do specjalistów praktyków, którzy na co dzień profesjonalnie czuwają nad znieczulanym pacjentem, a także interdyscyplinarnie zajmują się nim w ramach intensywnej terapii.

– W imieniu Komitetu Naukowego oraz własnym, mam zaszczyt i ogromną przyjemność zaprosić wszystkich Państwa na pierwszą odsłonę konferencji naukowo-szkoleniowej pt.: Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego. Zamysłem naszego projektu edukacyjnego jest wspólna twórcza dyskusja na temat bieżących problemów w praktyce oddziałów anestezjologii i intensywnej terapii oraz interdyscyplinarna wymiana doświadczeń – podkreślili w zaproszeniu na I FPA Przewodniczący Komitetu Naukowego, dr n. med. i n. o zdr. Paweł Witt i mgr Małgorzata Jadczak, oraz Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego, Prezes wydawnictwa Evereth Publishing, Mariola Piotrowska.

„Będzie dynamicznie i praktycznie, ale także naukowo. Różnorodny program zapewni duży zastrzyk wiedzy oraz możliwość wypowiedzenia się podczas angażujących paneli dyskusyjnych, pozwoli na interakcję z prowadzącymi i uczestnikami – zarówno na wykładach naukowych, jak i na warsztatach” – czytamy na stronie internetowej Forum.

Jakie tematy będą poruszane podczas I Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego?

Podczas wydarzenia eksperci skupią się m.in. na problematyce nowych wyzwań, a także starych problemów dotyczących pielęgniarstwa w anestezjologii i intensywnej terapii, postcovidowej rzeczywistości w organizacji Oddziałów AiIT, roli płynoterapii w okresie okołooperacyjnym i intensywnej terapii. Specjaliści pochylą się również nad problemem jakim są zakażenia w anestezjologii i intensywnej opiece, szczepy wielolekooporne, a także rany w oddziale AiIT.

Podczas wykładów uczestnicy będą mieli szansę na aktualizację wiedzy w zakresie nowych standardów w leczeniu bólu, nowoczesnych metod monitorowania higieny i dezynfekcji w szpitalach, kompleksowej opieki nad pacjentem (case studies), jak również nowoczesnych technologii w placówkach medycznych czy roli żywienia klinicznego.

Organizatorami I Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego są wydawnictwo naukowe Evereth Publishing oraz Klinika Anestezjologii i Intensywnej Terapii dla Dzieci UCK WUM. Jak podkreślają organizatorzy, I Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego to spotkanie o najwyższym poziomie merytorycznym, które opiera się na najważniejszych zagadnieniach praktycznych i teoretycznych.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji:

Przeczytaj także: Weź udział w konkursie i wygraj bilety na I Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego!

https://www.facebook.com/everethnews

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.