Konferencje Newsy Pod sliderem

Zarejestruj się na konferencję „Postępowanie z raną przewlekłą” w Nowym Sączu!

Ten tekst przeczytasz w < 1 min.

8 czerwca w Nowym Sączu odbędzie się kolejna z cyklu bezpłatnych konferencji naukowo-szkoleniowych „Postępowanie z raną przewlekłą”. Wydarzenie organizowane jest pod honorowym patronatem Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych oraz Stowarzyszenia Naukowego Leczenia Ran. Serdecznie zapraszamy do rejestracji.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wejść na stronę https://postepowaniezrana.pl/rejestracja-nowy-sacz/ i zarejestrować się. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Dlatego serdecznie zapraszamy do rejestracji.

[/et_pb_text][et_pb_button button_url=”https://postepowaniezrana.pl/rejestracja-nowy-sacz/” button_text=”Zarejestruj się na bezpłatną konferencję „Postępowanie z raną przewlekłą%22 w Nowym Sączu!” button_alignment=”center” _builder_version=”4.9.2″ _module_preset=”default” custom_button=”on” button_bg_color=”#E02B20″ background_layout=”dark”][/et_pb_button][et_pb_text _builder_version=”4.9.2″ _module_preset=”default” text_orientation=”justified”]

Opiekunem naukowym cyklu jest dr hab. n. med. Marek Kucharzewski, Prezes Stowarzyszenia Naukowego Leczenia Ran. Organizatorem wydarzenia są wydawnictwo naukowe Evereth Publishing, Katedra i Zakład Anatomii Opisowej i Topograficznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Nowym Sączu.

Po zakończeniu konferencji wszyscy uczestnicy otrzymają imienny certyfikat potwierdzający uczestnictwo w wydarzeniu. Wszelkie pytania w kontekście konferencji naukowo-szkoleniowej „Postępowanie z raną przewlekłą”, która odbędzie się 8 czerwca w Nowym Sączu, można kierować do tamtejszej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych (e-mail: noipip@wp.pl, tel.: 18 443 78 83). 

 

[/et_pb_text][et_pb_text _builder_version=”4.9.2″ _module_preset=”default”]

https://www.facebook.com/everethnews