Zarejestruj się na konferencję „Postępowanie z raną przewlekłą” w Płocku!
Konferencje Newsy Pod sliderem

Zarejestruj się na konferencję „Postępowanie z raną przewlekłą” w Płocku!

Ten tekst przeczytasz w < 1 min.

14 czerwca w Płocku odbędzie się kolejna z cyklu bezpłatnych konferencji naukowo-szkoleniowych „Postępowanie z raną przewlekłą”. Wydarzenie organizowane jest pod honorowym patronatem Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych oraz Stowarzyszenia Naukowego Leczenia Ran. Serdecznie zapraszamy do rejestracji.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wejść na stronę http://postepowaniezrana.pl/rejestracja-plock/ i zarejestrować się. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Dlatego serdecznie zapraszamy do rejestracji.

Zarejestruj się na bezpłatną konferencję „Postępowanie z raną przewlekłą 22 w Płocku!

Opiekunem naukowym cyklu jest dr hab. n. med. Marek Kucharzewski, Prezes Stowarzyszenia Naukowego Leczenia Ran. Organizatorem wydarzenia są wydawnictwo naukowe Evereth Publishing, Katedra i Zakład Anatomii Opisowej i Topograficznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Nowym Sączu.

Po zakończeniu konferencji wszyscy uczestnicy otrzymają imienny certyfikat potwierdzający uczestnictwo w wydarzeniu. Wszelkie pytania w kontekście konferencji naukowo-szkoleniowej „Postępowanie z raną przewlekłą”, która odbędzie się 14 czerwca 2022 r. w sali konferencyjnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku, prosimy kierować do Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego (Plac Dąbrowskiego 1; tel. : +48 24 264 48 33). Zapisy przyjmowane są mailowo na adres e-mail: biuro@oipip.org.pl.

https://www.facebook.com/everethnews